Oberösterreichrundfahrt (2.2)

Favorites  (based on results and thereby collected WM points in the 365 days prior to the start of the race)

#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 598
4 - - - - -
2  Rabitsch, Stefan  Team Felbermayr-Simplon.. 463
4 1 - - - -
3  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 462
1 - - - - -
4  Maronese, Marco  Bardiani-CSF 453
- - - - - -
5  Konstantinov, Radoslav  Martiques SC 388
1 - - - - -
6  Albanese, Vincenzo  Bardiani-CSF 362
- - - - - -
7  Holec, Richard  Topforex-Lapierre Pro C.. 266
2 - 1 - - -
8  Mager, Christian  Herrmann Radteam 247
1 - 1 - - -
9  El Chokri, Mehdi  Dimension Data for Qhub.. 207
- - - - - -
10  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 202
1 - - - - -
11  Bayer, Tobias  Tirol Cycling Team 183
- - - - - -
12  Zoidl, Riccardo  Team Felbermayr-Simplon.. 182
- - - - - -
13  Hermans, Quinten  Telenet-Fidea Lions 175
- - - - - -
14  Thalmann, Roland  Team Vorarlberg Santic 171
- - - - - -
15  Müller, Robert  Herrmann Radteam 153
2 - 1 - - -
16  Sterbini, Simone  Bardiani-CSF 150
- - - - - -
17  Trijp, Maarten van  Destil-Parkhotel Valken.. 142
1 - - - - -
"  Verini, Raphaël  Martiques SC 142
- - - - - -
19  Eustache, Cédric  Martiques SC 131
- - - - - -
20  Kopfauf, Markus  WSA-Pushbikers 118
1 - - - - -
"  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 118
- - - - - -
22  Friesecke, Gian  Team Vorarlberg Santic 110
- - - - - -
23  Main, Kent  Dimension Data for Qhub.. 88
- - - - - -
"  Geismayr, Daniel  Team Vorarlberg Santic 88
- - - - - -
25  Kessel, Corné van  Telenet-Fidea Lions 81
- - - - - -
26  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 78
- - - - - -
27  Mugisha, Samuel  Dimension Data for Qhub.. 76
1 - - - - -
28  Bresciani, Michael  Bardiani-CSF 70
- - - - - -
"  Baldauf, Sebastian  WSA-Pushbikers 70
- - - - - -
30  Porzner, Manuel  Tirol Cycling Team 69
- - - - - -
31  Jong, Timo de  Destil-Parkhotel Valken.. 68
1 - - - - -
32  Carlini, Ettore  D'Amico-Utensilnord 66
- - - - - -
33  Rapp, Jonas  Hrinkow Advarics Cycleang 62
- - - - - -
34  Brkic, Benjamin  Tirol Cycling Team 60
- - - - - -
35  Krizek, Matthias  Team Felbermayr-Simplon.. 57
- - - 1 - -
36  Molenaar, Alex  Destil-Parkhotel Valken.. 55
- - - - - -
37  Muff, Frederik  Team AURA Energi-CK Aar.. 53
1 - - - - -
38  Neuman, Dominik  Topforex-Lapierre Pro C.. 51
- - - - - 1
39  Schlemmer, Lukas  Team Felbermayr-Simplon.. 50
1 - - - - -
40  Chauvin, Dimitri  Martiques SC 49
- - - - - -
41  Loderer, Timon  Hrinkow Advarics Cycleang 47
- - - - - -
42  Hammerschmid, Marvin  Team Feldbinder Owayo KTM 40
- - - - - -
"  Lund, Rasmus  Team AURA Energi-CK Aar.. 40
- - - - - -
"  Pályi, Csaba  Epronex-Bike Hungary 40
- - - - - -
45  Aernouts, Jim  Telenet-Fidea Lions 38
- - - - - -
46  Visser, Louis  Dimension Data for Qhub.. 35
- - - - - -
47  Downes, Brandon  Martiques SC 32
- - - - - -
"  Lehký, Roman  Topforex-Lapierre Pro C.. 32
- - - - - -
49  Haar, Lars van der  Telenet-Fidea Lions 31
- - - - - -
50  Garosio, Andrea  D'Amico-Utensilnord 30
- - - - - -
"  Vorre, Aske  Team AURA Energi-CK Aar.. 30
- - - - - -
"  Hrinkow, Dominik  Hrinkow Advarics Cycleang 30
- - - - - -
53  Aurignac, Samy  Martiques SC 29
- - - - - -
54  Graf, Andreas  Hrinkow Advarics Cycleang 25
- - - - - -
55  Mamos, Philipp  Team Dauner D&DQ|Ak.. 20
- - - - - -
"  Braun, Julian  Team Dauner D&DQ|Ak.. 20
- - - - - -
"  Gamper, Florian  Tirol Cycling Team 20
- - - - - -
58  Orsini, Umberto  Bardiani-CSF 16
- - - - - -
59  Ábrók, Norbert  Epronex-Bike Hungary 14
- - - - - -
"  Kiss, Gergely  Epronex-Bike Hungary 14
- - - - - -
61  Trettwer, Helmut  WSA-Pushbikers 12
- - - - - -
"  Gamper, Mario  Tirol Cycling Team 12
- - - - - -
63  Jäger, Patrick  Team Vorarlberg Santic 6
- - - - - -
"  Weldu, Hafetab  Dimension Data for Qhub.. 6
- - - - - -
65  Szőllősi, Ferenc  Pannon Cycling Team 5
- - - - - -
66  Hammerschmid, Raphael  Team Feldbinder Owayo KTM 4
- - - - - -
"  Savini, Daniel  Bardiani-CSF 4
- - - - - -
"  Polansek, Eric  Arbö Headstart On-Fahrrad 4
- - - - - -
"  Knauer, Florenz  Herrmann Radteam 4
- - - - - -
70  Szeghalmi, Bálint  Epronex-Bike Hungary 3
- - - - - -
"  Samparisi, Nicolas  D'Amico-Utensilnord 3
- - - - - -
"  Vergaerde, Otto  WSA-Pushbikers 3
- - - 1 - -
73  Sirůček, Václav  Topforex-Lapierre Pro C.. 2
- - - - - -
"  Solymosi, Márton  Epronex-Bike Hungary 2
- - - - - -
"  Baseggio, Matteo  Work Service Videa Copp.. 2
- - - - - -
"  Barison, Emanuele  Work Service Videa Copp.. 2
- - - - - -
77  Orocito, Franco  D'Amico-Utensilnord 1
- - - - - -
78  Tiefengrabner, Matthias  Cycling Team Graz ARBÖ -
- - - - - -
"  Führer, Alexander  Arbö Denzel Cliff Wien -
- - - - - -
"  Tasca, Flavio  Work Service Videa Copp.. -
- - - - - -
"  Haas, Christian  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - 1 - -
"  Umhaller, Andreas  My Bike-Stevens -
- - - - - -
"  Gavenda, Jan  Topforex-Lapierre Pro C.. -
- - - - - -
"  Laib, Simon  Team Dauner D&DQ|Ak.. -
- - - - - -
"  Kolb, Stefan  WSA-Pushbikers -
- - - - - -
"  Garcia, Guillem  Destil-Parkhotel Valken.. -
- - - - - -
"  Simon, Péter  Pannon Cycling Team -
- - - - - -
"  Gomez, Luis  Work Service Videa Copp.. -
- - - - - -
"  Obersteiner, Florian  Herrmann Radteam -
- - - - - -
"  Reiter, Daniel  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - - - -
"  Madsen, Jacob  Team AURA Energi-CK Aar.. -
- - - - - -
"  Appeltauer, Samuel  Arbö Denzel Cliff Wien -
- - - - - -
"  Ilić, Ognjen  Cycling Team Graz ARBÖ -
- - - - - -
"  Stidl, Timo  Arbö Denzel Cliff Wien -
- - - - - -
"  Březina, Jonáš  Topforex-Lapierre Pro C.. -
- - - - - -
"  Borsos, Benedek  Epronex-Bike Hungary -
- - - - - -
"  Bedeschi, Filippo  Work Service Videa Copp.. -
- - - - - -
"  Sprenger, Michael  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - - - -
"  Walzel, Andreas  Team Feldbinder Owayo KTM -
- - - - - -
"  Jones, Ollie  Dimension Data for Qhub.. -
- - - - - -
"  Kriván, András  Pannon Cycling Team -
- - - - - -
"  Beard, Cameron  Destil-Parkhotel Valken.. -
- - - - - -
"  Gruber, Julian  My Bike-Stevens -
- - - - - -
"  Ochsenhofer, Peter  Arbö Headstart On-Fahrrad -
- - - - - -
"  Löer, Lukas  Team Dauner D&DQ|Ak.. -
- - - - - -
"  Reckendorfer, Lukas  Team Feldbinder Owayo KTM -
- - - - - -
"  Koller, Jan  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - - - -
"  Hametner, Patrick  Team Feldbinder Owayo KTM -
- - - - - -
"  Sagadin, Luka  Cycling Team Graz ARBÖ -
- - - - - -
"  Taferner, Stefan  Cycling Team Graz ARBÖ -
- - - - - -
"  Lehner, Daniel  Team Felbermayr-Simplon.. -
- - - 1 - -
"  Lechner, Petr  Arbö Denzel Cliff Wien -
- - - - - -
"  Hatz, Christopher  Herrmann Radteam -
- - - - - -
"  Hopfgartner, Paul  Arbö Headstart On-Fahrrad -
- - - - - -
"  Adamietz, Johannes  Tirol Cycling Team -
- - - - - -
"  Eichinger, Daniel  Hrinkow Advarics Cycleang -
- - - - - -
"  Aerts, Thijs  Telenet-Fidea Lions -
- - - - - -
"  Kovács, Máté  Pannon Cycling Team -
- - - - - -
"  Onesti, Emanuele  D'Amico-Utensilnord -
- - - - - -
"  Umhaller, Thomas  My Bike-Stevens -
- - - - - -
"  Orrico, Davide  Team Vorarlberg Santic -
- - - - - -
"  Körner, Daniel  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - - - -
"  Brück, Viktor  Herrmann Radteam -
- - - - - -
"  Federspiel, Daniel  Union Raiffeisen Radtea.. -
- - - - - -
"  Köck, Daniel  Cycling Team Graz ARBÖ -
- - - - - -
"  Konczer, Michael  Arbö Denzel Cliff Wien -
- - - - - -
"  Rumpl, Clemens  Arbö Headstart On-Fahrrad -
- - - - - -
"  Gaubitzer, Michael  Arbö Headstart On-Fahrrad -
- - - - - -
"  Dina, Dániel  Pannon Cycling Team -
- - - - - -
"  Dombrowski, Frederik  Team Dauner D&DQ|Ak.. -
- - - - - -
"  Szabó, Miklos  Pannon Cycling Team -
- - - - - -
"  Martinelli, Ivan  D'Amico-Utensilnord -
- - - - - -
"  Wijk, Oscar van  Destil-Parkhotel Valken.. -
- - - - - -
"  Zilio, Giacomo  Work Service Videa Copp.. -
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Rabitsch, Stefan  Team Felbermayr-Simplon.. 224
1 1 - - - -
2  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 146
- - - - - -
3  Bayer, Tobias  Tirol Cycling Team 100
- - - - - -
"  Konstantinov, Radoslav  Martiques SC 100
- - - - - -
5  Mager, Christian  Herrmann Radteam 92
- - 1 - - -
6  Hermans, Quinten  Telenet-Fidea Lions 90
- - - - - -
7  El Chokri, Mehdi  Dimension Data for Qhub.. 80
- - - - - -
8  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 78
- - - - - -
9  Holec, Richard  Topforex-Lapierre Pro C.. 64
- - 1 - - -
10  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 60
- - - - - -
11  Eustache, Cédric  Martiques SC 40
- - - - - -
12  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 36
- - - - - -
13  Carlini, Ettore  D'Amico-Utensilnord 32
- - - - - -
"  Rapp, Jonas  Hrinkow Advarics Cycleang 32
- - - - - -
15  Geismayr, Daniel  Team Vorarlberg Santic 28
- - - - - -
"  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 28
- - - - - -
"  Verini, Raphaël  Martiques SC 28
- - - - - -
18  Zoidl, Riccardo  Team Felbermayr-Simplon.. 22
- - - - - -
"  Thalmann, Roland  Team Vorarlberg Santic 22
- - - - - -
20  Chauvin, Dimitri  Martiques SC 20
- - - - - -
"  Haar, Lars van der  Telenet-Fidea Lions 20
- - - - - -
22  Aernouts, Jim  Telenet-Fidea Lions 16
- - - - - -
"  Hrinkow, Dominik  Hrinkow Advarics Cycleang 16
- - - - - -
"  Molenaar, Alex  Destil-Parkhotel Valken.. 16
- - - - - -
"  Brkic, Benjamin  Tirol Cycling Team 16
- - - - - -
26  Main, Kent  Dimension Data for Qhub.. 12
- - - - - -
"  Mugisha, Samuel  Dimension Data for Qhub.. 12
- - - - - -
28  Aurignac, Samy  Martiques SC 8
- - - - - -
29  Neuman, Dominik  Topforex-Lapierre Pro C.. 4
- - - - - 1
30  Jong, Timo de  Destil-Parkhotel Valken.. 2
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Sterbini, Simone  Bardiani-CSF 110
- - - - - -
2  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 106
- - - - - -
3  Zoidl, Riccardo  Team Felbermayr-Simplon.. 94
- - - - - -
4  Carlini, Ettore  D'Amico-Utensilnord 34
- - - - - -
5  Geismayr, Daniel  Team Vorarlberg Santic 29
- - - - - -
6  Brkic, Benjamin  Tirol Cycling Team 28
- - - - - -
7  Eustache, Cédric  Martiques SC 25
- - - - - -
"  Rabitsch, Stefan  Team Felbermayr-Simplon.. 25
- 1 - - - -
9  Main, Kent  Dimension Data for Qhub.. 20
- - - - - -
"  Bayer, Tobias  Tirol Cycling Team 20
- - - - - -
11  Thalmann, Roland  Team Vorarlberg Santic 17
- - - - - -
12  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 10
- - - - - -
13  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 8
- - - - - -
14  Downes, Brandon  Martiques SC 6
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 312
2 - - - - -
2  Albanese, Vincenzo  Bardiani-CSF 176
- - - - - -
3  Rabitsch, Stefan  Team Felbermayr-Simplon.. 160
1 1 - - - -
4  Konstantinov, Radoslav  Martiques SC 133
- - - - - -
5  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 116
1 - - - - -
6  El Chokri, Mehdi  Dimension Data for Qhub.. 64
- - - - - -
7  Main, Kent  Dimension Data for Qhub.. 56
- - - - - -
8  Mugisha, Samuel  Dimension Data for Qhub.. 52
1 - - - - -
9  Mager, Christian  Herrmann Radteam 50
- - 1 - - -
"  Jong, Timo de  Destil-Parkhotel Valken.. 50
1 - - - - -
11  Baldauf, Sebastian  WSA-Pushbikers 45
- - - - - -
12  Eustache, Cédric  Martiques SC 44
- - - - - -
13  Müller, Robert  Herrmann Radteam 43
- - 1 - - -
14  Kessel, Corné van  Telenet-Fidea Lions 41
- - - - - -
"  Krizek, Matthias  Team Felbermayr-Simplon.. 41
- - - 1 - -
16  Hermans, Quinten  Telenet-Fidea Lions 35
- - - - - -
"  Bayer, Tobias  Tirol Cycling Team 35
- - - - - -
18  Zoidl, Riccardo  Team Felbermayr-Simplon.. 26
- - - - - -
"  Holec, Richard  Topforex-Lapierre Pro C.. 26
- - 1 - - -
20  Porzner, Manuel  Tirol Cycling Team 25
- - - - - -
"  Graf, Andreas  Hrinkow Advarics Cycleang 25
- - - - - -
22  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 24
- - - - - -
23  Aernouts, Jim  Telenet-Fidea Lions 22
- - - - - -
24  Mamos, Philipp  Team Dauner D&DQ|Ak.. 20
- - - - - -
25  Gamper, Florian  Tirol Cycling Team 16
- - - - - -
"  Hammerschmid, Marvin  Team Feldbinder Owayo KTM 16
- - - - - -
"  Friesecke, Gian  Team Vorarlberg Santic 16
- - - - - -
28  Loderer, Timon  Hrinkow Advarics Cycleang 15
- - - - - -
29  Rapp, Jonas  Hrinkow Advarics Cycleang 14
- - - - - -
30  Maronese, Marco  Bardiani-CSF 12
- - - - - -
"  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 12
- - - - - -
32  Haar, Lars van der  Telenet-Fidea Lions 10
- - - - - -
33  Gamper, Mario  Tirol Cycling Team 8
- - - - - -
"  Molenaar, Alex  Destil-Parkhotel Valken.. 8
- - - - - -
"  Thalmann, Roland  Team Vorarlberg Santic 8
- - - - - -
36  Kiss, Gergely  Epronex-Bike Hungary 6
- - - - - -
"  Brkic, Benjamin  Tirol Cycling Team 6
- - - - - -
38  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 4
- - - - - -
39  Vergaerde, Otto  WSA-Pushbikers 3
- - - 1 - -
"  Muff, Frederik  Team AURA Energi-CK Aar.. 3
- - - - - -
41  Neuman, Dominik  Topforex-Lapierre Pro C.. 2
- - - - - 1
"  Hrinkow, Dominik  Hrinkow Advarics Cycleang 2
- - - - - -
43  Orocito, Franco  D'Amico-Utensilnord 1
- - - - - -
"  Downes, Brandon  Martiques SC 1
- - - - - -
"  Hammerschmid, Raphael  Team Feldbinder Owayo KTM 1
- - - - - -
"  Aurignac, Samy  Martiques SC 1
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Maronese, Marco  Bardiani-CSF 401
- - - - - -
2  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 172
- - - - - -
3  Konstantinov, Radoslav  Martiques SC 155
1 - - - - -
"  Albanese, Vincenzo  Bardiani-CSF 155
- - - - - -
5  Holec, Richard  Topforex-Lapierre Pro C.. 132
2 - 1 - - -
6  Verini, Raphaël  Martiques SC 114
- - - - - -
7  Müller, Robert  Herrmann Radteam 106
2 - 1 - - -
8  Kopfauf, Markus  WSA-Pushbikers 77
1 - - - - -
9  Bresciani, Michael  Bardiani-CSF 70
- - - - - -
10  Mager, Christian  Herrmann Radteam 64
1 - 1 - - -
11  El Chokri, Mehdi  Dimension Data for Qhub.. 63
- - - - - -
12  Rabitsch, Stefan  Team Felbermayr-Simplon.. 54
1 1 - - - -
13  Trijp, Maarten van  Destil-Parkhotel Valken.. 50
1 - - - - -
14  Friesecke, Gian  Team Vorarlberg Santic 42
- - - - - -
15  Porzner, Manuel  Tirol Cycling Team 40
- - - - - -
"  Pályi, Csaba  Epronex-Bike Hungary 40
- - - - - -
17  Visser, Louis  Dimension Data for Qhub.. 35
- - - - - -
18  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 30
- - - - - -
"  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 30
- - - - - -
20  Chauvin, Dimitri  Martiques SC 29
- - - - - -
21  Downes, Brandon  Martiques SC 25
- - - - - -
22  Hammerschmid, Marvin  Team Feldbinder Owayo KTM 24
- - - - - -
23  Loderer, Timon  Hrinkow Advarics Cycleang 21
- - - - - -
24  Aurignac, Samy  Martiques SC 20
- - - - - -
25  Krizek, Matthias  Team Felbermayr-Simplon.. 16
- - - 1 - -
26  Neuman, Dominik  Topforex-Lapierre Pro C.. 15
- - - - - 1
27  Ábrók, Norbert  Epronex-Bike Hungary 14
- - - - - -
28  Kessel, Corné van  Telenet-Fidea Lions 10
- - - - - -
29  Hrinkow, Dominik  Hrinkow Advarics Cycleang 8
- - - - - -
"  Kiss, Gergely  Epronex-Bike Hungary 8
- - - - - -
31  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 6
- - - - - -
"  Jäger, Patrick  Team Vorarlberg Santic 6
- - - - - -
33  Polansek, Eric  Arbö Headstart On-Fahrrad 4
- - - - - -
"  Gamper, Florian  Tirol Cycling Team 4
- - - - - -
"  Knauer, Florenz  Herrmann Radteam 4
- - - - - -
36  Szeghalmi, Bálint  Epronex-Bike Hungary 3
- - - - - -
"  Samparisi, Nicolas  D'Amico-Utensilnord 3
- - - - - -
"  Hammerschmid, Raphael  Team Feldbinder Owayo KTM 3
- - - - - -
39  Solymosi, Márton  Epronex-Bike Hungary 2
- - - - - -
"  Eustache, Cédric  Martiques SC 2
- - - - - -
41  Haar, Lars van der  Telenet-Fidea Lions 1
- - - - - -
"  Molenaar, Alex  Destil-Parkhotel Valken.. 1
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Hermans, Quinten  Telenet-Fidea Lions 50
- - - - - -
2  Holec, Richard  Topforex-Lapierre Pro C.. 44
- - 1 - - -
3  Mager, Christian  Herrmann Radteam 41
- - 1 - - -
4  Sterbini, Simone  Bardiani-CSF 40
- - - - - -
5  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 25
- - - - - -
"  Baldauf, Sebastian  WSA-Pushbikers 25
- - - - - -
"  Geismayr, Daniel  Team Vorarlberg Santic 25
- - - - - -
"  Kopfauf, Markus  WSA-Pushbikers 25
- - - - - -
9  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 22
- - - - - -
10  Braun, Julian  Team Dauner D&DQ|Ak.. 20
- - - - - -
"  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 20
- - - - - -
"  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 20
- - - - - -
"  Eustache, Cédric  Martiques SC 20
- - - - - -
14  Rapp, Jonas  Hrinkow Advarics Cycleang 16
- - - - - -
15  Friesecke, Gian  Team Vorarlberg Santic 12
- - - - - -
"  Mugisha, Samuel  Dimension Data for Qhub.. 12
- - - - - -
17  Schlemmer, Lukas  Team Felbermayr-Simplon.. 10
- - - - - -
18  Hrinkow, Dominik  Hrinkow Advarics Cycleang 4
- - - - - -
"  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 4
- - - - - -
20  Loderer, Timon  Hrinkow Advarics Cycleang 3
- - - - - -
21  Szőllősi, Ferenc  Pannon Cycling Team 2
- - - - - -
#  Rider  Team WM points W GC PC MC SC YC
1  Thalmann, Roland  Team Vorarlberg Santic 124
- - - - - -
2  Trijp, Maarten van  Destil-Parkhotel Valken.. 92
- - - - - -
3  Fortin, Filippo  Team Felbermayr-Simplon.. 61
- - - - - -
4  Aerts, Toon  Telenet-Fidea Lions 50
1 - - - - -
"  Muff, Frederik  Team AURA Energi-CK Aar.. 50
1 - - - - -
6  Schelling, Patrick  Team Vorarlberg Santic 44
- - - - - -
7  Schlemmer, Lukas  Team Felbermayr-Simplon.. 40
- - - - - -
"  Lund, Rasmus  Team AURA Energi-CK Aar.. 40
- - - - - -
"  Friesecke, Gian  Team Vorarlberg Santic 40
- - - - - -
"  Maronese, Marco  Bardiani-CSF 40
- - - - - -
"  Zoidl, Riccardo  Team Felbermayr-Simplon.. 40
- - - - - -
12  Lehký, Roman  Topforex-Lapierre Pro C.. 32
- - - - - -
13  Albanese, Vincenzo  Bardiani-CSF 31
- - - - - -
14  Molenaar, Alex  Destil-Parkhotel Valken.. 30
- - - - - -
"  Neuman, Dominik  Topforex-Lapierre Pro C.. 30
- - - - - 1
"  Vorre, Aske  Team AURA Energi-CK Aar.. 30
- - - - - -
"  Garosio, Andrea  D'Amico-Utensilnord 30
- - - - - -
"  Kessel, Corné van  Telenet-Fidea Lions 30
- - - - - -
19  Bayer, Tobias  Tirol Cycling Team 28
- - - - - -
20  Pöll, Stefan  WSA-Pushbikers 20
- - - - - -
21  Orsini, Umberto  Bardiani-CSF 16
- - - - - -
"  Jong, Timo de  Destil-Parkhotel Valken.. 16
- - - - - -
"  Kopfauf, Markus  WSA-Pushbikers 16
- - - - - -
24  Freiberger, Markus  Hrinkow Advarics Cycleang 14
- - - - - -
25  Trettwer, Helmut  WSA-Pushbikers 12
- - - - - -
26  Brkic, Benjamin  Tirol Cycling Team 10
- - - - - -
27  Loderer, Timon  Hrinkow Advarics Cycleang 8
- - - - - -
28  Geismayr, Daniel  Team Vorarlberg Santic 6
- - - - - -
"  Weldu, Hafetab  Dimension Data for Qhub.. 6
- - - - - -
30  Gamper, Mario  Tirol Cycling Team 4
- - - - - -
"  Porzner, Manuel  Tirol Cycling Team 4
- - - - - -
"  Müller, Robert  Herrmann Radteam 4
- - 1 - - -
"  Savini, Daniel  Bardiani-CSF 4
- - - - - -
34  Szőllősi, Ferenc  Pannon Cycling Team 3
- - - - - -
35  Sirůček, Václav  Topforex-Lapierre Pro C.. 2
- - - - - -
"  Baseggio, Matteo  Work Service Videa Copp.. 2
- - - - - -
"  Barison, Emanuele  Work Service Videa Copp.. 2
- - - - - -


© Wijnreder Media