Margraten - Noorbeek (159.3 km)

Route

 10 September 2017
 Profile  Intermediate stage
 Start  Margraten
 Finish  Noorbeek
 Distance  159.3 km  (99.0 mi)
 Speed  37.006 km/h  (22.994 mi/h)

Classifications

 Race jerseys after stage 6
 Eenkhoorn, Pa.. (BDT) 16h 13' 26''
 Duin, Patrick.. (BBD) 73 points
 Bouwmans, Dylan (MET) 11 points
 Eenkhoorn, Pa.. (BDT) 16h 13' 26''
 SEG Racing Academy 48h 43' 02''

Results

Race
#  Rider Age  Team Time Bonus
1 13  Mobach, Jarno 19  Development Team Sunweb 4h 18' 17'' 11 11 - 8
2 33  Eenkhoorn, Pascal 20  BMC Development + 00' 09'' 1 3 4 1
3 23  Dewulf, Stan 19  Lotto-Soudal U23 + 00' 09'' 3 8 - 3
4 52  Berg, Julius van den 20  SEG Racing Academy + 00' 09'' 4 4 - -
5 36  Sivakov, Pavel 20  BMC Development + 00' 09'' 2 7 - 2
6 91  Bax, Sjoerd 21  Delta Cycling Rotterdam + 00' 18'' 12 20 - -
7 2  Rudland, Hans 20  Uno-X Hydrogen Developme.. + 00' 20'' 5 16 - 4
8 82  Doets, Marco 21  Baby-Dump Cyclingteam + 00' 29'' 15 15 - -
9 1  Resell, Erik 20  Uno-X Hydrogen Developme.. + 00' 38'' 14 25 - -
10 24  Apers, Ruben -  Lotto-Soudal U23 + 00' 43'' 29 27 10 18
11 32  Müller, Reto 19  BMC Development + 00' 54'' 16 13 - 10
12 25  Thijssen, Gerben -  Lotto-Soudal U23 + 00' 54'' 13 6 - 9
13 35  Philipsen, Jasper 19  BMC Development + 00' 54'' 17 2 5 11
14 74  Lindenburg, Jim 20  Metec-TKH Continental Cy.. + 00' 57'' 23 23 - -
15 76  Horst, Dennis van der 19  Metec-TKH Continental Cy.. + 00' 57'' 27 19 - 17
16 21  Castrique, Jonas 20  Lotto-Soudal U23 + 00' 57'' 9 12 - 7
17 93  Dool, Jens van den 18  Delta Cycling Rotterdam + 00' 57'' 7 18 - 5
18 92  Tulner, Rens 19  Delta Cycling Rotterdam + 00' 57'' 19 - - 12
19 56  Maas, Jan 21  SEG Racing Academy + 00' 57'' 20 - 6 -
20 94  Pastoor, Gerco 19  Delta Cycling Rotterdam + 00' 57'' 26 - - 16
21 141  Dekker, David 19  WV De Jonge Renner + 00' 57'' 21 28 - 13
22 43  Dlamini, Nicholas 22  Dimension Data for Qhubeka + 00' 57'' 18 - - -
23 73  Krul, Stef 22  Metec-TKH Continental Cy.. + 01' 01'' 10 22 - -
24 16  Stork, Florian 20  Development Team Sunweb + 01' 01'' 22 29 3 14
25 53  Affini, Edoardo 21  SEG Racing Academy + 01' 01'' 6 10 - -
26 55  Kooistra, Marten 19  SEG Racing Academy + 01' 03'' 8 14 - 6
27 71  Berg, Lars van den 19  Metec-TKH Continental Cy.. + 01' 03'' 30 - 11 19
28 143  Sinschek, Nils 19  WV De Jonge Renner + 01' 03'' 47 - - 27
29 5  Træen, Torstein 22  Uno-X Hydrogen Developme.. + 01' 08'' 25 - - -
30 42  Bod, Stefan de 20  Dimension Data for Qhubeka + 01' 10'' 28 30 - -
31 26  Van Moer, Brent 19  Lotto-Soudal U23 + 01' 10'' 24 - - 15
32 115  Esselaar, Remco 21  TWC Het Snelle Wiel + 01' 14'' 31 - - -
33 41  Areruya, Joseph 21  Dimension Data for Qhubeka + 01' 14'' 53 - - -
34 15  Salmon, Martin 19  Development Team Sunweb + 01' 14'' 54 - - 30
35 103  Dool, Kelvin van den 21  Vlasman Cycling Team + 01' 18'' 48 - 2 -
36 112  Hendrikx, Max 22  TWC Het Snelle Wiel + 02' 00'' 55 - 9 -
37 131  Johannink, Jelle 20  Sensa-Kanjers voor Kanje.. + 02' 04'' 33 - - -
38 4  Sleen, Torjus 20  Uno-X Hydrogen Developme.. + 03' 51'' 41 - - 26
39 6  Kulset, Kristian 21  Uno-X Hydrogen Developme.. + 03' 51'' 42 - - -
40 54  Schelling, Ide 19  SEG Racing Academy + 03' 54'' 34 33 - 21
41 105  Duvigneau, Beau 22  Vlasman Cycling Team + 04' 57'' 58 - - -
42 136  Scholten, Wiebe 20  Sensa-Kanjers voor Kanje.. + 05' 13'' 45 - - -
43 121  Jong, Jeen de 21  NWV Groningen + 05' 16'' 46 - - -
44 62  Broekhoven, Rob van 21  Destil-Piels + 05' 16'' 49 - - -
45 102  Lowik, Robin 22  Vlasman Cycling Team + 05' 16'' 44 - - -
46 126  Vos, Juriaan 20  NWV Groningen + 05' 20'' 59 - - -
47 125  Paterson, Aden -  NWV Groningen + 05' 22'' 51 - - 29
48 132  Harbers, Lorenzo 20  Sensa-Kanjers voor Kanje.. + 05' 22'' 60 - - 32
49 85  Sintmaartensdijk, Daa.. 19  Baby-Dump Cyclingteam + 05' 26'' 32 31 - 20
50 81  Celi, Abe 20  Baby-Dump Cyclingteam + 05' 26'' 57 - - -
51 145  Bouwmans, Bryan 19  WV De Jonge Renner + 05' 28'' 56 - - 31
52 84  Timmermans, Justin 20  Baby-Dump Cyclingteam + 05' 29'' 37 - - -
53 152  Timmerman, Jurgen 22  WV De IJsselstreek + 05' 29'' 39 - 8 -
54 44  El Chokri, Mehdi 20  Dimension Data for Qhubeka + 05' 32'' 35 21 7 22
55 72  Bouwmans, Dylan 20  Metec-TKH Continental Cy.. + 05' 35'' 40 - 1 25
56 75  Nieuwpoort, Jelle 20  Metec-TKH Continental Cy.. + 05' 35'' 50 - - 28
57 34  Welten, Bram 20  BMC Development + 05' 35'' 36 5 - 23
58 22  De Decker, Alfdan 21  Lotto-Soudal U23 + 05' 35'' 52 9 12 -
59 12  Gall, Felix 19  Development Team Sunweb + 05' 38'' 61 - - 33
60 31  Spengler, Mario 20  BMC Development + 05' 38'' 38 24 - 24
61 156  Junte, Maarten 22  WV De IJsselstreek + 06' 04'' 62 - - -
62 83  Duin, Patrick van der 21  Baby-Dump Cyclingteam + 07' 33'' 43 1 - -
63 114  Hendrickx, Maarten 21  TWC Het Snelle Wiel + 12' 37'' 68 - - -
64 144  Cremers, Paul 22  WV De Jonge Renner + 12' 37'' 63 34 - -
65 135  Vrielink, Yannick -  Sensa-Kanjers voor Kanje.. + 12' 45'' 65 32 - 35
66 64  Kooij, Bas van der 21  Destil-Piels + 12' 45'' 69 17 - -
67 142  Bokhoven, Ramon van 18  WV De Jonge Renner + 12' 45'' 66 26 - 36
68 14  Gressier, Maxime 19  Development Team Sunweb + 12' 47'' 64 - - 34
69 111  Kivits, Marc 22  TWC Het Snelle Wiel + 12' 51'' 67 - - -
DNF 3  Saugstad, Lars 20  Uno-X Hydrogen Developme..
DNF 51  Jakobsen, Fabio 21  SEG Racing Academy
DNF 61  Breukelman, Chiel 20  Destil-Piels
DNF 63  Heijden, Maik van der 20  Destil-Piels
DNF 65  Loon, Jordy van 21  Destil-Piels
DNF 95  Talen, Jordi 21  Delta Cycling Rotterdam
DNF 101  Ottevanger, Bas 18  Vlasman Cycling Team
DNF 104  Vierhouten, Gino 21  Vlasman Cycling Team
DNF 113  Meusen, Tim -  TWC Het Snelle Wiel
DNF 122  Goeree, Niels 22  NWV Groningen
DNF 123  Goeree, Rick 22  NWV Groningen
DNF 124  Kloese, Justin -  NWV Groningen
DNF 133  Varweg, Christian -  Sensa-Kanjers voor Kanje..
DNF 134  Lubbers, Maarten -  Sensa-Kanjers voor Kanje..
DNF 146  Bok, Willem 19  WV De Jonge Renner
DNF 151  Arentsen, Arjan 21  WV De IJsselstreek
DNF 155  Coster, Kevin 21  WV De IJsselstreek
DNS 45  Niekerk, Morne van 22  Dimension Data for Qhubeka
DNS 154  Wielink, Rik 21  WV De IJsselstreek
#  Team Time Sum #  Rider Age Time
1  BMC Development 12h 56' 03'' 18 2
2 33  Eenkhoorn, Pascal 20 4h 18' 26''
5 36  Sivakov, Pavel 20 4h 18' 26''
11 32  Müller, Reto 19 4h 19' 11''
2  Lotto-Soudal U23 12h 56' 37'' 25 3
3 23  Dewulf, Stan 19 4h 18' 26''
10 24  Apers, Ruben - 4h 19' 00''
12 25  Thijssen, Gerben - 4h 19' 11''
3  Uno-X Hydrogen Development T.. 12h 56' 57'' 45 5
7 2  Rudland, Hans 20 4h 18' 37''
9 1  Resell, Erik 20 4h 18' 55''
29 5  Træen, Torstein 22 4h 19' 25''
4  SEG Racing Academy 12h 56' 58'' 48 1
4 52  Berg, Julius van den 20 4h 18' 26''
19 56  Maas, Jan 21 4h 19' 14''
25 53  Affini, Edoardo 21 4h 19' 18''
5  Delta Cycling Rotterdam 12h 57' 03'' 41 4
6 91  Bax, Sjoerd 21 4h 18' 35''
17 93  Dool, Jens van den 18 4h 19' 14''
18 92  Tulner, Rens 19 4h 19' 14''
6  Development Team Sunweb 12h 57' 06'' 59 7
1 13  Mobach, Jarno 19 4h 18' 17''
24 16  Stork, Florian 20 4h 19' 18''
34 15  Salmon, Martin 19 4h 19' 31''
7  Metec-TKH Continental Cyclin.. 12h 57' 46'' 52 6
14 74  Lindenburg, Jim 20 4h 19' 14''
15 76  Horst, Dennis van der 19 4h 19' 14''
23 73  Krul, Stef 22 4h 19' 18''
8  Dimension Data for Qhubeka 12h 58' 12'' 85 8
22 43  Dlamini, Nicholas 22 4h 19' 14''
30 42  Bod, Stefan de 20 4h 19' 27''
33 41  Areruya, Joseph 21 4h 19' 31''
9  WV De Jonge Renner 13h 02' 19'' 100 10
21 141  Dekker, David 19 4h 19' 14''
28 143  Sinschek, Nils 19 4h 19' 20''
51 145  Bouwmans, Bryan 19 4h 23' 45''
10  Baby-Dump Cyclingteam 13h 06' 12'' 107 9
8 82  Doets, Marco 21 4h 18' 46''
49 85  Sintmaartensdijk, Daa.. 19 4h 23' 43''
50 81  Celi, Abe 20 4h 23' 43''
11  Vlasman Cycling Team 13h 06' 22'' 121 11
35 103  Dool, Kelvin van den 21 4h 19' 35''
41 105  Duvigneau, Beau 22 4h 23' 14''
45 102  Lowik, Robin 22 4h 23' 33''
12  Sensa-Kanjers voor Kanjers C.. 13h 07' 30'' 127 13
37 131  Johannink, Jelle 20 4h 20' 21''
42 136  Scholten, Wiebe 20 4h 23' 30''
48 132  Harbers, Lorenzo 20 4h 23' 39''
13  TWC Het Snelle Wiel 13h 10' 42'' 131 14
32 115  Esselaar, Remco 21 4h 19' 31''
36 112  Hendrikx, Max 22 4h 20' 17''
63 114  Hendrickx, Maarten 21 4h 30' 54''
14  NWV Groningen 13h 10' 49'' 136 12
43 121  Jong, Jeen de 21 4h 23' 33''
46 126  Vos, Juriaan 20 4h 23' 37''
47 125  Paterson, Aden - 4h 23' 39''
#  Rider Age  Team Time Difference Rank +/-
1 33  Eenkhoorn, Pascal 20  BMC Development 16h 13' 26'' -
2 36  Sivakov, Pavel 20  BMC Development 16h 13' 42'' + 00' 16'' -
3 23  Dewulf, Stan 19  Lotto-Soudal U23 16h 13' 44'' + 00' 18'' + 2
4 52  Berg, Julius van den 20  SEG Racing Academy 16h 13' 50'' + 00' 24'' + 3
5 2  Rudland, Hans 20  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 14' 06'' + 00' 40'' + 3
6 53  Affini, Edoardo 21  SEG Racing Academy 16h 14' 34'' + 01' 08'' - 3
7 93  Dool, Jens van den 18  Delta Cycling Rotterdam 16h 14' 38'' + 01' 12'' - 1
8 55  Kooistra, Marten 19  SEG Racing Academy 16h 14' 40'' + 01' 14'' - 4
9 21  Castrique, Jonas 20  Lotto-Soudal U23 16h 14' 54'' + 01' 28'' + 1
10 73  Krul, Stef 22  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 14' 57'' + 01' 31'' - 1
11 13  Mobach, Jarno 19  Development Team Sunweb 16h 15' 25'' + 01' 59'' + 14
12 91  Bax, Sjoerd 21  Delta Cycling Rotterdam 16h 15' 50'' + 02' 24'' + 8
13 25  Thijssen, Gerben -  Lotto-Soudal U23 16h 16' 13'' + 02' 47'' + 1
14 1  Resell, Erik 20  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 16' 13'' + 02' 47'' + 9
15 82  Doets, Marco 21  Baby-Dump Cyclingteam 16h 16' 13'' + 02' 47'' + 17
16 32  Müller, Reto 19  BMC Development 16h 16' 19'' + 02' 53'' - 1
17 35  Philipsen, Jasper 19  BMC Development 16h 16' 29'' + 03' 03'' + 5
18 43  Dlamini, Nicholas 22  Dimension Data for Qhubeka 16h 16' 29'' + 03' 03'' + 1
19 92  Tulner, Rens 19  Delta Cycling Rotterdam 16h 16' 31'' + 03' 05'' + 2
20 56  Maas, Jan 21  SEG Racing Academy 16h 16' 32'' + 03' 06'' + 4
21 141  Dekker, David 19  WV De Jonge Renner 16h 16' 34'' + 03' 08'' + 7
22 16  Stork, Florian 20  Development Team Sunweb 16h 16' 37'' + 03' 11'' + 4
23 74  Lindenburg, Jim 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 16' 43'' + 03' 17'' + 10
24 26  Van Moer, Brent 19  Lotto-Soudal U23 16h 16' 47'' + 03' 21'' + 3
25 5  Træen, Torstein 22  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 16' 58'' + 03' 32'' + 9
26 94  Pastoor, Gerco 19  Delta Cycling Rotterdam 16h 17' 06'' + 03' 40'' + 12
27 76  Horst, Dennis van der 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 18' 47'' + 05' 21'' + 16
28 42  Bod, Stefan de 20  Dimension Data for Qhubeka 16h 18' 47'' + 05' 21'' + 12
29 24  Apers, Ruben -  Lotto-Soudal U23 16h 18' 50'' + 05' 24'' + 29
30 71  Berg, Lars van den 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 18' 57'' + 05' 31'' + 18
31 115  Esselaar, Remco 21  TWC Het Snelle Wiel 16h 19' 11'' + 05' 45'' + 23
32 85  Sintmaartensdijk, Daan van 19  Baby-Dump Cyclingteam 16h 19' 35'' + 06' 09'' - 21
33 131  Johannink, Jelle 20  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 19' 59'' + 06' 33'' + 19
34 54  Schelling, Ide 19  SEG Racing Academy 16h 20' 09'' + 06' 43'' + 5
35 44  El Chokri, Mehdi 20  Dimension Data for Qhubeka 16h 20' 58'' + 07' 32'' - 19
36 34  Welten, Bram 20  BMC Development 16h 21' 04'' + 07' 38'' - 19
37 84  Timmermans, Justin 20  Baby-Dump Cyclingteam 16h 21' 08'' + 07' 42'' - 7
38 31  Spengler, Mario 20  BMC Development 16h 21' 08'' + 07' 42'' - 20
39 152  Timmerman, Jurgen 22  WV De IJsselstreek 16h 21' 11'' + 07' 45'' - 8
40 72  Bouwmans, Dylan 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 21' 43'' + 08' 17'' - 3
41 4  Sleen, Torjus 20  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 21' 54'' + 08' 28'' + 14
42 6  Kulset, Kristian 21  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 21' 56'' + 08' 30'' + 14
43 83  Duin, Patrick van der 21  Baby-Dump Cyclingteam 16h 22' 18'' + 08' 52'' - 31
44 102  Lowik, Robin 22  Vlasman Cycling Team 16h 23' 07'' + 09' 41'' + 3
45 136  Scholten, Wiebe 20  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 23' 09'' + 09' 43'' + 8
46 121  Jong, Jeen de 21  NWV Groningen 16h 23' 11'' + 09' 45'' + 5
47 143  Sinschek, Nils 19  WV De Jonge Renner 16h 23' 11'' + 09' 45'' + 24
48 103  Dool, Kelvin van den 21  Vlasman Cycling Team 16h 23' 20'' + 09' 54'' + 20
49 62  Broekhoven, Rob van 21  Destil-Piels 16h 23' 22'' + 09' 56'' + 8
50 75  Nieuwpoort, Jelle 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 23' 29'' + 10' 03'' - 1
51 125  Paterson, Aden -  NWV Groningen 16h 23' 40'' + 10' 14'' + 10
52 22  De Decker, Alfdan 21  Lotto-Soudal U23 16h 24' 05'' + 10' 39'' + 7
53 41  Areruya, Joseph 21  Dimension Data for Qhubeka 16h 25' 11'' + 11' 45'' + 25
54 15  Salmon, Martin 19  Development Team Sunweb 16h 25' 36'' + 12' 10'' + 25
55 112  Hendrikx, Max 22  TWC Het Snelle Wiel 16h 26' 42'' + 13' 16'' + 30
56 145  Bouwmans, Bryan 19  WV De Jonge Renner 16h 27' 44'' + 14' 18'' + 18
57 81  Celi, Abe 20  Baby-Dump Cyclingteam 16h 28' 24'' + 14' 58'' + 18
58 105  Duvigneau, Beau 22  Vlasman Cycling Team 16h 29' 00'' + 15' 34'' + 22
59 126  Vos, Juriaan 20  NWV Groningen 16h 29' 28'' + 16' 02'' + 24
60 132  Harbers, Lorenzo 20  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 29' 29'' + 16' 03'' + 22
61 12  Gall, Felix 19  Development Team Sunweb 16h 29' 30'' + 16' 04'' + 16
62 156  Junte, Maarten 22  WV De IJsselstreek 16h 29' 42'' + 16' 16'' + 14
63 144  Cremers, Paul 22  WV De Jonge Renner 16h 30' 25'' + 16' 59'' - 21
64 14  Gressier, Maxime 19  Development Team Sunweb 16h 30' 34'' + 17' 08'' - 23
65 135  Vrielink, Yannick -  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 30' 35'' + 17' 09'' - 21
66 142  Bokhoven, Ramon van 18  WV De Jonge Renner 16h 30' 35'' + 17' 09'' - 20
67 111  Kivits, Marc 22  TWC Het Snelle Wiel 16h 31' 16'' + 17' 50'' - 5
68 114  Hendrickx, Maarten 21  TWC Het Snelle Wiel 16h 36' 48'' + 23' 22'' + 16
69 64  Kooij, Bas van der 21  Destil-Piels 16h 36' 49'' + 23' 23'' + 12
#  Rider Age  Team Points Difference Rank +/-
1 83  Duin, Patrick van der 21  Baby-Dump Cyclingteam 73 pts -
2 35  Philipsen, Jasper 19  BMC Development 69 pts -4 pts + 1
3 33  Eenkhoorn, Pascal 20  BMC Development 65 pts -8 pts + 2
4 52  Berg, Julius van den 20  SEG Racing Academy 58 pts -15 pts + 2
5 34  Welten, Bram 20  BMC Development 48 pts -25 pts - 1
6 25  Thijssen, Gerben -  Lotto-Soudal U23 47 pts -26 pts + 1
7 36  Sivakov, Pavel 20  BMC Development 37 pts -36 pts + 3
8 23  Dewulf, Stan 19  Lotto-Soudal U23 32 pts -41 pts + 6
9 22  De Decker, Alfdan 21  Lotto-Soudal U23 31 pts -42 pts - 1
10 53  Affini, Edoardo 21  SEG Racing Academy 30 pts -43 pts - 1
11 13  Mobach, Jarno 19  Development Team Sunweb 25 pts -48 pts
12 21  Castrique, Jonas 20  Lotto-Soudal U23 24 pts -49 pts - 1
13 32  Müller, Reto 19  BMC Development 23 pts -50 pts -
14 55  Kooistra, Marten 19  SEG Racing Academy 21 pts -52 pts - 2
15 82  Doets, Marco 21  Baby-Dump Cyclingteam 17 pts -56 pts + 6
16 2  Rudland, Hans 20  Uno-X Hydrogen Development Team 15 pts -58 pts + 11
17 64  Kooij, Bas van der 21  Destil-Piels 15 pts -58 pts - 2
18 93  Dool, Jens van den 18  Delta Cycling Rotterdam 14 pts -59 pts - 2
19 76  Horst, Dennis van der 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 14 pts -59 pts - 2
20 91  Bax, Sjoerd 21  Delta Cycling Rotterdam 12 pts -61 pts + 12
21 44  El Chokri, Mehdi 20  Dimension Data for Qhubeka 11 pts -62 pts - 3
22 73  Krul, Stef 22  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 10 pts -63 pts - 3
23 74  Lindenburg, Jim 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 10 pts -63 pts + 1
24 31  Spengler, Mario 20  BMC Development 9 pts -64 pts - 4
25 1  Resell, Erik 20  Uno-X Hydrogen Development Team 7 pts -66 pts
26 142  Bokhoven, Ramon van 18  WV De Jonge Renner 7 pts -66 pts -
27 24  Apers, Ruben -  Lotto-Soudal U23 6 pts -67 pts
28 141  Dekker, David 19  WV De Jonge Renner 5 pts -68 pts -
29 16  Stork, Florian 20  Development Team Sunweb 4 pts -69 pts + 1
30 42  Bod, Stefan de 20  Dimension Data for Qhubeka 4 pts -69 pts + 1
31 85  Sintmaartensdijk, Daan van 19  Baby-Dump Cyclingteam 4 pts -69 pts - 2
32 135  Vrielink, Yannick -  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 2 pts -71 pts + 2
33 54  Schelling, Ide 19  SEG Racing Academy 1 pts -72 pts + 2
34 144  Cremers, Paul 22  WV De Jonge Renner 1 pts -72 pts + 2
#  Rider Age  Team Points Difference Rank +/-
1 72  Bouwmans, Dylan 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 11 pts
2 103  Dool, Kelvin van den 21  Vlasman Cycling Team 9 pts -2 pts
3 16  Stork, Florian 20  Development Team Sunweb 5 pts -6 pts
4 33  Eenkhoorn, Pascal 20  BMC Development 3 pts -8 pts
5 35  Philipsen, Jasper 19  BMC Development 2 pts -9 pts - 2
6 56  Maas, Jan 21  SEG Racing Academy 2 pts -9 pts
7 44  El Chokri, Mehdi 20  Dimension Data for Qhubeka 2 pts -9 pts - 5
8 152  Timmerman, Jurgen 22  WV De IJsselstreek 2 pts -9 pts
9 112  Hendrikx, Max 22  TWC Het Snelle Wiel 2 pts -9 pts
10 24  Apers, Ruben -  Lotto-Soudal U23 1 pts -10 pts
11 71  Berg, Lars van den 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 1 pts -10 pts - 7
12 22  De Decker, Alfdan 21  Lotto-Soudal U23 1 pts -10 pts
#  Rider Age  Team Points Difference Rank +/-
#  Rider Age  Team Time Difference Rank +/-
1 33  Eenkhoorn, Pascal 20  BMC Development 16h 13' 26'' -
2 36  Sivakov, Pavel 20  BMC Development 16h 13' 42'' + 00' 16'' -
3 23  Dewulf, Stan 19  Lotto-Soudal U23 16h 13' 44'' + 00' 18'' + 1
4 2  Rudland, Hans 20  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 14' 06'' + 00' 40'' + 2
5 93  Dool, Jens van den 18  Delta Cycling Rotterdam 16h 14' 38'' + 01' 12'' -
6 55  Kooistra, Marten 19  SEG Racing Academy 16h 14' 40'' + 01' 14'' - 3
7 21  Castrique, Jonas 20  Lotto-Soudal U23 16h 14' 54'' + 01' 28'' -
8 13  Mobach, Jarno 19  Development Team Sunweb 16h 15' 25'' + 01' 59'' + 8
9 25  Thijssen, Gerben -  Lotto-Soudal U23 16h 16' 13'' + 02' 47'' -
10 32  Müller, Reto 19  BMC Development 16h 16' 19'' + 02' 53'' -
11 35  Philipsen, Jasper 19  BMC Development 16h 16' 29'' + 03' 03'' + 4
12 92  Tulner, Rens 19  Delta Cycling Rotterdam 16h 16' 31'' + 03' 05'' + 2
13 141  Dekker, David 19  WV De Jonge Renner 16h 16' 34'' + 03' 08'' + 6
14 16  Stork, Florian 20  Development Team Sunweb 16h 16' 37'' + 03' 11'' + 3
15 26  Van Moer, Brent 19  Lotto-Soudal U23 16h 16' 47'' + 03' 21'' + 3
16 94  Pastoor, Gerco 19  Delta Cycling Rotterdam 16h 17' 06'' + 03' 40'' + 7
17 76  Horst, Dennis van der 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 18' 47'' + 05' 21'' + 9
18 24  Apers, Ruben -  Lotto-Soudal U23 16h 18' 50'' + 05' 24'' + 15
19 71  Berg, Lars van den 19  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 18' 57'' + 05' 31'' + 11
20 85  Sintmaartensdijk, Daan van 19  Baby-Dump Cyclingteam 16h 19' 35'' + 06' 09'' - 12
21 54  Schelling, Ide 19  SEG Racing Academy 16h 20' 09'' + 06' 43'' + 3
22 44  El Chokri, Mehdi 20  Dimension Data for Qhubeka 16h 20' 58'' + 07' 32'' - 11
23 34  Welten, Bram 20  BMC Development 16h 21' 04'' + 07' 38'' - 11
24 31  Spengler, Mario 20  BMC Development 16h 21' 08'' + 07' 42'' - 11
25 72  Bouwmans, Dylan 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 21' 43'' + 08' 17'' - 3
26 4  Sleen, Torjus 20  Uno-X Hydrogen Development Team 16h 21' 54'' + 08' 28'' + 6
27 143  Sinschek, Nils 19  WV De Jonge Renner 16h 23' 11'' + 09' 45'' + 11
28 75  Nieuwpoort, Jelle 20  Metec-TKH Continental Cyclingt.. 16h 23' 29'' + 10' 03'' + 3
29 125  Paterson, Aden -  NWV Groningen 16h 23' 40'' + 10' 14'' + 6
30 15  Salmon, Martin 19  Development Team Sunweb 16h 25' 36'' + 12' 10'' + 11
31 145  Bouwmans, Bryan 19  WV De Jonge Renner 16h 27' 44'' + 14' 18'' + 8
32 132  Harbers, Lorenzo 20  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 29' 29'' + 16' 03'' + 10
33 12  Gall, Felix 19  Development Team Sunweb 16h 29' 30'' + 16' 04'' + 7
34 14  Gressier, Maxime 19  Development Team Sunweb 16h 30' 34'' + 17' 08'' - 9
35 135  Vrielink, Yannick -  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyc.. 16h 30' 35'' + 17' 09'' - 8
36 142  Bokhoven, Ramon van 18  WV De Jonge Renner 16h 30' 35'' + 17' 09'' - 7
#  Team Time Difference Rank +/-
1  SEG Racing Academy 48h 43' 02'' -
2  BMC Development 48h 43' 40'' + 00' 38'' -
3  Lotto-Soudal U23 48h 44' 39'' + 01' 37'' -
4  Delta Cycling Rotterdam 48h 46' 59'' + 03' 57'' + 1
5  Uno-X Hydrogen Development Team 48h 47' 07'' + 04' 05'' + 1
6  Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 48h 48' 20'' + 05' 18'' + 1
7  Development Team Sunweb 48h 51' 04'' + 08' 02'' + 2
8  Dimension Data for Qhubeka 48h 52' 01'' + 08' 59'' -
9  Baby-Dump Cyclingteam 48h 55' 09'' + 12' 07'' - 5
10  WV De Jonge Renner 48h 58' 55'' + 15' 53'' + 2
11  Vlasman Cycling Team 49h 02' 56'' + 19' 54'' -
12  NWV Groningen 49h 05' 39'' + 22' 37'' - 2
13  Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam 49h 06' 11'' + 23' 09'' -
14  TWC Het Snelle Wiel 49h 13' 51'' + 30' 49'' + 2


© Wijnreder Media