Paris - Tours Espoirs (1.2U)

Results

#  Rider UCI code Age  Team Time Gap
1 31  Hvideberg, Jonas NOR 1999-02-09 22  Uno-X Pro Cycling Team 3h 57' 32''
2 85  Uden, Casper van NED 2001-07-22 20  Development Team DSM 3h 58' 00'' + 00' 28''
3 45  Berg, Marijn van den NED 1999-07-19 22  Groupama - FDJ Continent.. 3h 58' 00'' + 00' 28''
4 54  Paret-Peintre, Valentin FRA 2001-01-14 20  AG2R Citroen U23 3h 58' 00'' + 00' 28''
5 301  Cotard, Théo FRA 1999-07-25 22  Team Fybolia Locminé 3h 58' 00'' + 00' 28''
6 33  Johansen, Julius DEN 1999-09-13 22  Uno-X Pro Cycling Team 3h 58' 00'' + 00' 28''
7 111  Dauphin, Florian FRA 1999-04-06 22  VC Pays de Loudéac 3h 58' 00'' + 00' 28''
8 141  Veenendaal, Hidde van NED 2001-02-03 20  Jumbo - Visma Developmen.. 3h 58' 00'' + 00' 28''
9 91  De Lie, Arnaud BEL 2002-03-16 19  Lotto - Soudal U23 3h 58' 00'' + 00' 28''
10 73  De Meester, Luca BEL 2000-01-22 21  EFC - L&R - Vulsteke 3h 58' 00'' + 00' 28''
11 101  Benz, Pirmin GER 2000-11-26 20  Germany 3h 58' 00'' + 00' 28''
12 34  Urianstad, Martin NOR 1999-02-06 22  Uno-X Pro Cycling Team 3h 58' 00'' + 00' 28''
13 103  Knolle, Jon GER 1999-09-11 22  Germany 3h 58' 00'' + 00' 28''
14 231  Leclainche, Gwen FRA 2000-04-12 21  CC Etupes 3h 58' 00'' + 00' 28''
15 63  Jegat, Jordan FRA 1999-06-07 22  UC Nantes Atlantique 3h 58' 00'' + 00' 28''
16 143  Pluimers, Rick NED 2000-12-07 20  Jumbo - Visma Developmen.. 3h 58' 00'' + 00' 28''
17 92  Debruyne, Ramses BEL 2002-08-31 19  Lotto - Soudal U23 3h 58' 00'' + 00' 28''
18 44  Palini, Enzo FRA 2002-05-30 19  Groupama - FDJ Continent.. 3h 58' 00'' + 00' 28''
19 5  Vangheluwe, Warre BEL 2001-07-23 20  Home Solution - Anmapa -.. 3h 58' 04'' + 00' 32''
20 42  Ärm, Rait EST 2000-03-31 21  Groupama - FDJ Continent.. 3h 58' 06'' + 00' 34''
21 142  Geleijn, Owen NED 2001-01-14 20  Jumbo - Visma Developmen.. 3h 58' 09'' + 00' 37''
22 145  Dijke, Tim van NED 2000-03-15 21  Jumbo - Visma Developmen.. 3h 58' 18'' + 00' 46''
23 43  Askey, Lewis GBR 2001-05-04 20  Groupama - FDJ Continent.. 3h 58' 24'' + 00' 52''
24 4  Van De Wynkele, Lorenz BEL 2001-08-19 20  Home Solution - Anmapa -.. 3h 59' 02'' + 01' 30''
25 234  Pierre, Eliott FRA 2001-01-18 20  CC Etupes 3h 59' 02'' + 01' 30''
26 83  Bittner, Pavel CZE 2002-10-29 18  Development Team DSM 3h 59' 05'' + 01' 33''
27 181  Heiduk, Kim GER 2000-03-03 21  Team Lotto - Kern Haus 3h 59' 05'' + 01' 33''
28 84  Garofoli, Gianmarco ITA 2002-10-06 19  Development Team DSM 3h 59' 07'' + 01' 35''
29 185  Tarlton, Alexander GER 2000-10-06 21  Team Lotto - Kern Haus 3h 59' 07'' + 01' 35''
30 214  Rio, Maxime FRA 1999-02-23 22  Côtes d'Armor - Marie Mo.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
31 64  Labbe, Benjamin FRA 2001-03-08 20  UC Nantes Atlantique 3h 59' 11'' + 01' 39''
32 193  Konijn, Alexander NED 1999-10-15 21  AVC Aix-en-Provence 3h 59' 11'' + 01' 39''
33 291  Avadanian, Lucas FRA 1999-04-28 22  VC Villefranche Beaujolais 3h 59' 11'' + 01' 39''
34 24  Lavenant, Thibault FRA 2000-12-08 20  Sojasun Espoirs - AC Noy.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
35 3  Fivé, Tristan BEL 1999-05-23 22  Home Solution - Anmapa -.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
36 2  Deweirdt, Siebe BEL 2002-05-08 19  Home Solution - Anmapa -.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
37 274  Vercher, Matteo FRA 2001-01-26 20  VC Vaulx-en-Velin - Team.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
38 94  Van De Paar, Jarne BEL 2000-10-23 20  Lotto - Soudal U23 3h 59' 11'' + 01' 39''
39 41  Pithie, Laurence NZL 2002-07-17 19  Groupama - FDJ Continent.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
40 21  Bodard, Damien FRA 2001-08-23 20  Sojasun Espoirs - AC Noy.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
41 93  Fretin, Milan BEL 2001-03-19 20  Lotto - Soudal U23 3h 59' 11'' + 01' 39''
42 35  Wærenskjold, Søren NOR 2000-03-12 21  Uno-X Pro Cycling Team 3h 59' 11'' + 01' 39''
43 65  Provost, Maximilien FRA 2000-04-16 21  UC Nantes Atlantique 3h 59' 11'' + 01' 39''
44 75  Vanoverberghe, Jens BEL 1999-09-22 22  EFC - L&R - Vulsteke 3h 59' 11'' + 01' 39''
45 282  Huens, Axel FRA 2001-09-05 20  VC Rouen 76 3h 59' 11'' + 01' 39''
46 52  Lacroix, Baptiste FRA 2002-05-30 19  AG2R Citroen U23 3h 59' 11'' + 01' 39''
47 265  Souchon, Antonin FRA 2002-05-17 19  Océane Top 16 3h 59' 11'' + 01' 39''
48 123  Beneteau, Lucas FRA 2002-03-15 19  SCO Dijon 3h 59' 11'' + 01' 39''
49 213  Guenneugues, Erwann FRA 1999-05-26 22  Côtes d'Armor - Marie Mo.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
50 212  D'Hervez, Thibault FRA 2001-10-22 19  Côtes d'Armor - Marie Mo.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
51 22  Dubois, Pierre FRA 2000-06-08 21  Sojasun Espoirs - AC Noy.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
52 62  Guille, Lucas FRA 2002-09-26 19  UC Nantes Atlantique 3h 59' 11'' + 01' 39''
53 201  Baudes, Anthony FRA 2000-04-18 21  Charvieu - Chavagneux IC 3h 59' 11'' + 01' 39''
54 82  Andresen, Tobias DEN 2002-08-20 19  Development Team DSM 3h 59' 11'' + 01' 39''
55 251  Millon, Simon FRA 2000-05-29 21  Guidon Chalettois 3h 59' 11'' + 01' 39''
56 323  Buller, John IRL 1999-02-04 22  AC Bisontine 3h 59' 11'' + 01' 39''
57 195  Roger, Gabriel FRA 2000-03-13 21  AVC Aix-en-Provence 3h 59' 11'' + 01' 39''
58 133  Grolier, Lucas FRA 2000-02-03 21  Vendée U 3h 59' 11'' + 01' 39''
59 105  Theiler, Ole GER 2002-10-08 19  Germany 3h 59' 11'' + 01' 39''
60 285  Vauquelin, Kévin FRA 2001-04-26 20  VC Rouen 76 3h 59' 11'' + 01' 39''
61 235  Richard, Maxime FRA 2000-05-04 21  CC Etupes 3h 59' 11'' + 01' 39''
62 112  Jolly, Maxime FRA 2000-10-30 20  VC Pays de Loudéac 3h 59' 11'' + 01' 39''
63 102  Engelhardt, Felix GER 2000-08-19 21  Germany 3h 59' 11'' + 01' 39''
64 115  Mahoudo, Nolann FRA 2002-11-17 18  VC Pays de Loudéac 3h 59' 11'' + 01' 39''
65 12  Day, Tom GBR 2002-07-17 19  SEG Racing Academy 3h 59' 11'' + 01' 39''
66 144  Belle, Loe van NED 2002-01-24 19  Jumbo - Visma Developmen.. 3h 59' 11'' + 01' 39''
67 131  Boniface, Lucas FRA 2000-10-24 20  Vendée U 3h 59' 11'' + 01' 39''
68 243  Langella, Lilian FRA 2000-09-10 21  GSC Blagnac VS 31 3h 59' 18'' + 01' 46''
69 172  Fløtten, Øyvind NOR 1999-05-24 22  Ringerike SK 3h 59' 18'' + 01' 46''
70 95  Van Ryckeghem, Lars BEL 2002-09-18 19  Lotto - Soudal U23 3h 59' 23'' + 01' 51''
71 61  Barré, Louis FRA 2000-04-06 21  UC Nantes Atlantique 3h 59' 23'' + 01' 51''
72 154  Rambault, Axel FRA 2002-07-06 19  Centre Val de Loire 3h 59' 28'' + 01' 56''
73 32  Andersen, Idar NOR 1999-04-30 22  Uno-X Pro Cycling Team 3h 59' 34'' + 02' 02''
74 174  Skretteberg, Mathias NOR 2000-06-19 21  Ringerike SK 4h 01' 00'' + 03' 28''
75 264  Le Boetez, Clement FRA 2000-02-19 21  Océane Top 16 4h 01' 44'' + 04' 12''
76 183  Keup, Pierre-Pascal GER 2001-01-14 20  Team Lotto - Kern Haus 4h 02' 35'' + 05' 03''
77 113  Laurance, Axel FRA 2001-04-13 20  VC Pays de Loudéac 4h 02' 35'' + 05' 03''
78 312  Rønhede, Thorolf DEN 2001-02-26 20  Team IBT Ridley - Sydkys.. 4h 02' 51'' + 05' 19''
79 283  Lecamus-Lambert, Flor.. FRA 1999-05-13 22  VC Rouen 76 4h 03' 16'' + 05' 44''
80 223  Matthys, Louka BEL 1999-12-31 21  Dunkerque Grand Littoras.. 4h 03' 21'' + 05' 49''
81 232  Braz-Afonso, Clement FRA 1999-11-08 21  CC Etupes 4h 03' 28'' + 05' 56''
82 224  Roussel, Hugo FRA 1999-05-07 22  Dunkerque Grand Littoras.. 4h 03' 58'' + 06' 26''
83 184  Kuhn, Jan GER 2000-01-28 21  Team Lotto - Kern Haus 4h 03' 58'' + 06' 26''
84 302  Chuzeville, Volodia FRA 2002-02-22 19  Team Fybolia Locminé 4h 03' 58'' + 06' 26''
85 11  Strong, Corbin NZL 2000-04-30 21  SEG Racing Academy 4h 05' 42'' + 08' 10''
86 175  Tjøtta, Martin NOR 2001-03-27 20  Ringerike SK 4h 05' 49'' + 08' 17''
87 14  Zijlaard, Maikel NED 1999-06-01 22  SEG Racing Academy 4h 06' 53'' + 09' 21''
88 295  Pagnier, Louka FRA 2001-01-18 20  VC Villefranche Beaujolais 4h 06' 53'' + 09' 21''
89 25  Rome, Axel FRA 2001-06-24 20  Sojasun Espoirs - AC Noy.. 4h 06' 53'' + 09' 21''
90 134  Marcerou, Nicola FRA 2002-09-23 19  Vendée U 4h 06' 53'' + 09' 21''
91 303  Laurans, Theo FRA 2002-08-09 19  Team Fybolia Locminé 4h 06' 53'' + 09' 21''
92 314  Wallinder, Wilhelm SWE 2001-08-19 20  Team IBT Ridley - Sydkys.. 4h 06' 53'' + 09' 21''
93 135  Vadic, Baptiste FRA 2002-04-15 19  Vendée U 4h 06' 53'' + 09' 21''
94 13  Drakos, Nikolaos GRE 2002-07-18 19  SEG Racing Academy 4h 06' 53'' + 09' 21''
95 311  Njor, Marckus DEN 2001-06-25 20  Team IBT Ridley - Sydkys.. 4h 06' 53'' + 09' 21''
96 253  Soluch, Baptiste FRA 2000-09-06 21  Guidon Chalettois 4h 06' 53'' + 09' 21''
97 233  Joalland, Yaël FRA 2000-09-20 21  CC Etupes 4h 06' 53'' + 09' 21''
98 114  Limousin, Maxime FRA 1999-03-23 22  VC Pays de Loudéac 4h 06' 53'' + 09' 21''
99 304  Poirier, Clément FRA 2000-08-30 21  Team Fybolia Locminé 4h 07' 28'' + 09' 56''
100 182  Dreßler, Luca GER 2002-01-08 19  Team Lotto - Kern Haus 4h 08' 27'' + 10' 55''
101 173  Korsnes, Marcus NOR 2001-12-27 19  Ringerike SK 4h 08' 27'' + 10' 55''
102 164  Drapier, Lukas FRA 2001-04-25 20  Nouvelle Aquitaine 4h 08' 27'' + 10' 55''
103 261  Bacco, Théo FRA 2001-08-01 20  Océane Top 16 4h 08' 27'' + 10' 55''
104 121  Bosoni, Victor FRA 2001-09-27 20  SCO Dijon 4h 08' 48'' + 11' 16''
105 132  Corvaisier, Antonin FRA 2001-03-20 20  Vendée U 4h 08' 48'' + 11' 16''
106 322  Bolot, Simon FRA 1999-03-13 22  AC Bisontine 4h 08' 55'' + 11' 23''
107 325  Mermet, Remi FRA 2002-07-15 19  AC Bisontine 4h 10' 51'' + 13' 19''
108 155  Voisin, Clément FRA 2000-09-16 21  Centre Val de Loire 4h 10' 51'' + 13' 19''
109 55  Trastour, Loris FRA 2001-10-12 19  AG2R Citroen U23 4h 11' 00'' + 13' 28''
110 263  Lacheny, Rayann FRA 2001-04-23 20  Océane Top 16 4h 12' 39'' + 15' 07''
111 222  Cordenos, Clément FRA 2002-02-07 19  Dunkerque Grand Littoras.. 4h 12' 39'' + 15' 07''
112 241  Bertrand, Corentin FRA 1999-04-20 22  GSC Blagnac VS 31 4h 12' 39'' + 15' 07''
113 294  Lahaye, Hugo FRA 2002-04-28 19  VC Villefranche Beaujolais 4h 12' 39'' + 15' 07''
114 194  McCambridge, Kevin IRL 2001-10-30 19  AVC Aix-en-Provence 4h 12' 39'' + 15' 07''
115 192  Arcangeli, Romain FRA 1999-04-03 22  AVC Aix-en-Provence 4h 12' 39'' + 15' 07''
116 104  Redmann, Sven GER 2001-05-26 20  Germany 4h 13' 24'' + 15' 52''
117 191  Di Stefano, Sébastien FRA 2000-11-20 20  AVC Aix-en-Provence 4h 13' 24'' + 15' 52''
118 273  Degache, Théo FRA 2001-11-17 19  VC Vaulx-en-Velin - Team.. 4h 14' 02'' + 16' 30''
119 272  Coss, Loris FRA 2000-07-09 21  VC Vaulx-en-Velin - Team.. 4h 14' 02'' + 16' 30''
120 122  Bathiard, Rémy FRA 2002-05-12 19  SCO Dijon 4h 14' 02'' + 16' 30''
121 23  Jouanjan, Lilian FRA 2002-10-03 19  Sojasun Espoirs - AC Noy.. 4h 14' 02'' + 16' 30''
122 151  Fouquet, Arnaud FRA 2002-01-13 19  Centre Val de Loire 4h 14' 02'' + 16' 30''
123 152  Herisse, Joseph FRA 2000-02-13 21  Centre Val de Loire 4h 14' 02'' + 16' 30''
OTL 242  Bibet, Thomas FRA 2002-07-06 19  GSC Blagnac VS 31
OTL 255  Tricot, Corentin FRA 2002-10-01 19  Guidon Chalettois
OTL 262  Fiefvez, Jordan FRA 2000-02-10 21  Océane Top 16
OTL 271  Bonhomme, Arthur FRA 2002-10-14 18  VC Vaulx-en-Velin - Team..
OTL 275  Vignard, Lucas FRA 2001-06-26 20  VC Vaulx-en-Velin - Team..
OTL 281  Lepoittevin-Dubost, J.. FRA 2002-09-19 19  VC Rouen 76
OTL 292  Chanut, Lucas FRA 2000-04-05 21  VC Villefranche Beaujolais
DNF 1  Claeys, Arno BEL 2000-04-20 21  Home Solution - Anmapa -..
DNF 51  Erringsø, Frederik DEN 2002-07-31 19  AG2R Citroen U23
DNF 53  Lawton, Henri GBR 2001-01-18 20  AG2R Citroen U23
DNF 71  Desal, Cériel BEL 1999-10-20 21  EFC - L&R - Vulsteke
DNF 72  Caethoven, Kenneth BEL 1999-03-02 22  EFC - L&R - Vulsteke
DNF 74  Nuytten, Michiel BEL 2001-07-19 20  EFC - L&R - Vulsteke
DNF 81  Mayrhoffer, Marius GER 2000-09-18 21  Development Team DSM
DNF 125  Navarro, Gauthier FRA 2000-03-11 21  SCO Dijon
DNF 153  Jouannin, Thomas FRA 2001-04-02 20  Centre Val de Loire
DNF 161  Hamon, Nicolas FRA 2000-03-07 21  Nouvelle Aquitaine
DNF 162  Cailleau, Taïno FRA 2001-12-21 19  Nouvelle Aquitaine
DNF 163  Darthayette, Patxi FRA 1999-03-24 22  Nouvelle Aquitaine
DNF 165  Weingarten, Luc FRA 2002-12-29 18  Nouvelle Aquitaine
DNF 171  Sørbø, Magnus NOR 2002-03-21 19  Ringerike SK
DNF 202  Knecht, Noah FRA 2000-11-14 20  Charvieu - Chavagneux IC
DNF 203  Martin, Louison FRA 2002-01-27 19  Charvieu - Chavagneux IC
DNF 204  Reina, Nathan FRA 2000-12-01 20  Charvieu - Chavagneux IC
DNF 205  Soler, Victor FRA 2002-05-21 19  Charvieu - Chavagneux IC
DNF 211  Costiou, Ewen FRA 2002-11-10 18  Côtes d'Armor - Marie Mo..
DNF 215  Vezie, Valentin FRA 1999-02-13 22  Côtes d'Armor - Marie Mo..
DNF 221  Francome, Alexandre FRA 2002-07-19 19  Dunkerque Grand Littoras..
DNF 225  Senicourt, Kylian FRA 2001-08-13 20  Dunkerque Grand Littoras..
DNF 244  Thoueil, Alexis FRA 2002-04-11 19  GSC Blagnac VS 31
DNF 245  Warmerdam, Max FRA 2000-07-21 21  GSC Blagnac VS 31
DNF 252  Duc, Maxence FRA 2002-11-09 18  Guidon Chalettois
DNF 254  Suzzoni, Clement FRA 2002-03-25 19  Guidon Chalettois
DNF 284  Valognes, Thibault FRA 2000-08-06 21  VC Rouen 76
DNF 293  Duverger, Pierre FRA 1999-10-25 21  VC Villefranche Beaujolais
DNF 305  Ruault, Nathan FRA 2000-12-19 20  Team Fybolia Locminé
DNF 313  Thoroe-Hansen, Nicholas DEN 2001-07-06 20  Team IBT Ridley - Sydkys..
DNF 315  Wallinder, Wincent SWE 2001-08-19 20  Team IBT Ridley - Sydkys..
DNF 321  Barthoulot, Romain FRA 2001-12-22 19  AC Bisontine
DNF 324  Campioni, Mateo FRA 2002-11-26 18  AC Bisontine
DNS 124  Campioni, Luca FRA 1999-12-14 21  SCO Dijon
#  Team Time Sum #  Rider Age Time
1  Uno-X Pro Cycling Team 11h 53' 32'' 19
1 31  Hvideberg, Jonas 16 3h 57' 32''
6 33  Johansen, Julius 16 3h 58' 00''
12 34  Urianstad, Martin 16 3h 58' 00''
2  Groupama - FDJ Continentale 11h 54' 06'' 41
3 45  Berg, Marijn van den 16 3h 58' 00''
18 44  Palini, Enzo 13 3h 58' 00''
20 42  Ärm, Rait 15 3h 58' 06''
3  Jumbo - Visma Development Team 11h 54' 09'' 45
8 141  Veenendaal, Hidde van 14 3h 58' 00''
16 143  Pluimers, Rick 15 3h 58' 00''
21 142  Geleijn, Owen 15 3h 58' 09''
4  Lotto - Soudal U23 11h 55' 11'' 64
9 91  De Lie, Arnaud 13 3h 58' 00''
17 92  Debruyne, Ramses 13 3h 58' 00''
38 94  Van De Paar, Jarne 15 3h 59' 11''
5  Germany 11h 55' 11'' 83
11 101  Benz, Pirmin 15 3h 58' 00''
13 103  Knolle, Jon 16 3h 58' 00''
59 105  Theiler, Ole 13 3h 59' 11''
6  Development Team DSM 11h 56' 12'' 56
2 85  Uden, Casper van 14 3h 58' 00''
26 83  Bittner, Pavel 13 3h 59' 05''
28 84  Garofoli, Gianmarco 13 3h 59' 07''
7  CC Etupes 11h 56' 13'' 100
14 231  Leclainche, Gwen 15 3h 58' 00''
25 234  Pierre, Eliott 15 3h 59' 02''
61 235  Richard, Maxime 15 3h 59' 11''
8  Home Solution - Anmapa - Soe.. 11h 56' 17'' 78
19 5  Vangheluwe, Warre 14 3h 58' 04''
24 4  Van De Wynkele, Lorenz 14 3h 59' 02''
35 3  Fivé, Tristan 16 3h 59' 11''
9  UC Nantes Atlantique 11h 56' 22'' 89
15 63  Jegat, Jordan 16 3h 58' 00''
31 64  Labbe, Benjamin 14 3h 59' 11''
43 65  Provost, Maximilien 15 3h 59' 11''
10  VC Pays de Loudéac 11h 56' 22'' 133
7 111  Dauphin, Florian 16 3h 58' 00''
62 112  Jolly, Maxime 15 3h 59' 11''
64 115  Mahoudo, Nolann 13 3h 59' 11''
11  Sojasun Espoirs - AC Noyal -.. 11h 57' 33'' 125
34 24  Lavenant, Thibault 15 3h 59' 11''
40 21  Bodard, Damien 14 3h 59' 11''
51 22  Dubois, Pierre 15 3h 59' 11''
12  Côtes d'Armor - Marie Morin 11h 57' 33'' 129
30 214  Rio, Maxime 16 3h 59' 11''
49 213  Guenneugues, Erwann 16 3h 59' 11''
50 212  D'Hervez, Thibault 14 3h 59' 11''
13  Team Lotto - Kern Haus 12h 00' 47'' 132
27 181  Heiduk, Kim 15 3h 59' 05''
29 185  Tarlton, Alexander 15 3h 59' 07''
76 183  Keup, Pierre-Pascal 15 4h 02' 35''
14  VC Rouen 76 12h 01' 38'' 184
45 282  Huens, Axel 14 3h 59' 11''
60 285  Vauquelin, Kévin 14 3h 59' 11''
79 283  Lecamus-Lambert, Flor.. 16 4h 03' 16''
15  Vendée U 12h 05' 15'' 215
58 133  Grolier, Lucas 15 3h 59' 11''
67 131  Boniface, Lucas 15 3h 59' 11''
90 134  Marcerou, Nicola 13 4h 06' 53''
16  Ringerike SK 12h 06' 07'' 229
69 172  Fløtten, Øyvind 16 3h 59' 18''
74 174  Skretteberg, Mathias 15 4h 01' 00''
86 175  Tjøtta, Martin 14 4h 05' 49''
17  AG2R Citroen U23 12h 08' 11'' 159
4 54  Paret-Peintre, Valentin 15 3h 58' 00''
46 52  Lacroix, Baptiste 13 3h 59' 11''
109 55  Trastour, Loris 14 4h 11' 00''
18  Team Fybolia Locminé 12h 08' 51'' 180
5 301  Cotard, Théo 16 3h 58' 00''
84 302  Chuzeville, Volodia 13 4h 03' 58''
91 303  Laurans, Theo 13 4h 06' 53''
19  Océane Top 16 12h 09' 22'' 225
47 265  Souchon, Antonin 13 3h 59' 11''
75 264  Le Boetez, Clement 15 4h 01' 44''
103 261  Bacco, Théo 14 4h 08' 27''
20  AVC Aix-en-Provence 12h 11' 01'' 203
32 193  Konijn, Alexander 16 3h 59' 11''
57 195  Roger, Gabriel 15 3h 59' 11''
114 194  McCambridge, Kevin 14 4h 12' 39''
21  SEG Racing Academy 12h 11' 46'' 237
65 12  Day, Tom 13 3h 59' 11''
85 11  Strong, Corbin 15 4h 05' 42''
87 14  Zijlaard, Maikel 16 4h 06' 53''
22  Team IBT Ridley - Sydkysten .. 12h 16' 37'' 265
78 312  Rønhede, Thorolf 14 4h 02' 51''
92 314  Wallinder, Wilhelm 14 4h 06' 53''
95 311  Njor, Marckus 14 4h 06' 53''
23  VC Villefranche Beaujolais 12h 18' 43'' 234
33 291  Avadanian, Lucas 16 3h 59' 11''
88 295  Pagnier, Louka 15 4h 06' 53''
113 294  Lahaye, Hugo 13 4h 12' 39''
24  AC Bisontine 12h 18' 57'' 269
56 323  Buller, John 16 3h 59' 11''
106 322  Bolot, Simon 16 4h 08' 55''
107 325  Mermet, Remi 13 4h 10' 51''
25  Dunkerque Grand Littoras - C.. 12h 19' 58'' 273
80 223  Matthys, Louka 16 4h 03' 21''
82 224  Roussel, Hugo 16 4h 03' 58''
111 222  Cordenos, Clément 13 4h 12' 39''
26  SCO Dijon 12h 22' 01'' 272
48 123  Beneteau, Lucas 13 3h 59' 11''
104 121  Bosoni, Victor 14 4h 08' 48''
120 122  Bathiard, Rémy 13 4h 14' 02''
27  Centre Val de Loire 12h 24' 21'' 302
72 154  Rambault, Axel 13 3h 59' 28''
108 155  Voisin, Clément 15 4h 10' 51''
122 151  Fouquet, Arnaud 14 4h 14' 02''
28  VC Vaulx-en-Velin - Team Mat.. 12h 27' 15'' 274
37 274  Vercher, Matteo 14 3h 59' 11''
118 273  Degache, Théo 14 4h 14' 02''
119 272  Coss, Loris 15 4h 14' 02''


© Wijnreder Media