World Cycling Stats

Upcoming races

Date  Race Start Progress Finish
27-02 ME  UAE Tour (stage 7) ± 11 h -
27-02 ME  Omloop Het Nieuwsblad ± 13 h -
27-02 ME  Faun-Ardèche Classic ± 13 h -
27-02 WE  Omloop Het Nieuwsblad ± 15 h -
28-02 ME  La Drôme Classic ± 2 d -
28-02 ME  Kuurne-Brussel-Kuurne ± 2 d -
02-03 WE  Le Samyn des Dames ± 4 d -
02-03 ME  Le Samyn ± 4 d -
03-03 ME  Trofej Umag -
03-03 ME  Trofeo Laigueglia ± 4 d -
04-03 WJ  Velo Alanya Junior (stage 1) ± 5 d -
04-03 MJ  Velo Alanya Junior (stage 1) ± 6 d -
05-03 WJ  Velo Alanya Junior (stage 2) ± 6 d -
05-03 MJ  Velo Alanya Junior (stage 2) ± 6 d -
06-03 WE  Grand Prix Mediterrennean ± 7 d -
06-03 WE  Strade Bianche ± 7 d -
06-03 ME  Strade Bianche ± 8 d -
06-03 ME  GP Mediterrennean ± 8 d -
07-03 ME  GP Industria e Artigianato -
07-03 ME  Trofej Poreč -
21-02 UAE Tour Live
27-02 Omloop Het Nieuwsblad ± 13 h
27-02 Faun-Ardèche Classic ± 13 h
27-02 Omloop Het Nieuwsblad ± 15 h
28-02 La Drôme Classic ± 2 d
28-02 Kuurne-Brussel-Kuurne ± 2 d
02-03 Le Samyn ± 4 d
03-03 Trofeo Laigueglia

Latest results

UAE Tour (stage 6)   ME - 2.UWT



not available
1  Bennett, Sam (DQT) 3h 32' 23''
2  Viviani, Elia (COF) + 00' 00''
3  Ackermann, Pascal (BOH) + 00' 00''
4  Dekker, David (TJV) + 00' 00''
5  Gaviria, Fernando (UAD) + 00' 00''

UAE Tour (stage 5)   ME - 2.UWT



not available
1  Vingegaard, Jonas (TJV) 4h 19' 08''
2  Pogačar, Tadej (UAD) + 00' 03''
3  Yates, Adam (IGD) + 00' 03''
4  Higuita, Sergio (EFN) + 00' 05''
5  Almeida, João (DQT) + 00' 06''

UAE Tour (stage 4)   ME - 2.UWT



not available
1  Bennett, Sam (DQT) 4h 51' 51''
2  Dekker, David (TJV) + 00' 00''
3  Ewan, Caleb (LTS) + 00' 00''
4  Viviani, Elia (COF) + 00' 00''
5  Moschetti, Matteo (TFS) + 00' 00''

UAE Tour (stage 3)   ME - 2.UWT



not available
1  Pogačar, Tadej (UAD) 3h 58' 35''
2  Yates, Adam (IGD) + 00' 00''
3  Higuita, Sergio (EFN) + 00' 48''
4  Buchmann, Emanuel (BOH) + 00' 48''
5  Vanhoucke, Harm (LTS) + 00' 48''

UAE Tour (stage 2)   ME - 2.UWT



not available
1  Ganna, Filippo (IGD) 0h 13' 56''
2  Bissegger, Stefan (EFN) + 00' 14''
3  Bjerg, Mikkel (UAD) + 00' 21''
4  Pogačar, Tadej (UAD) + 00' 24''
5  Sánchez, Luis León (APT) + 00' 30''

Tour du Haut-Var   ME - 2.1



not available
 Brambilla, Gianluca (TFS) 12h 51' 00''
2  Woods, Michael (ISN) + 00' 05''
3  Mollema, Bauke (TFS) + 00' 06''
4  Molard, Rudy (GFC) + 00' 10''
5  O'Connor, Ben (ACT) + 00' 11''

Tour du Haut-Var (stage 3)   ME - 2.1



not available
1  Brambilla, Gianluca (TFS) 3h 43' 32''
2  Geoghegan Hart, Tao (IGD) + 00' 13''
3  O'Connor, Ben (ACT) + 00' 13''
4  Molard, Rudy (GFC) + 00' 13''
5  Madouas, Valentin (GFC) + 00' 13''

GP Velo Alanya   ME - 1.2



not available
1  Quintero, Carlos (TSG) 2h 40' 33''
2  Hoehn, Alex (WGC) + 00' 00''
3  Eyob, Metkel (TSG) + 00' 00''
4  Budiak, Anatolii (STC) + 00' 00''
5  Gabburo, Davide (BCF) + 00' 03''

UAE Tour (stage 1)   ME - 2.UWT



not available
1  Poel, Mathieu van der (AFC) 3h 45' 47''
2  Dekker, David (TJV) + 00' 00''
3  Mørkøv, Michael (DQT) + 00' 00''
4  Liepiņš, Emīls (TFS) + 00' 00''
5  Viviani, Elia (COF) + 00' 00''

GP Velo Alanya   WE - 1.2



not available
1  Ivanchenko, Alena (LOK) 2h 23' 13''
2  Kuskova, Yanina (UZB) + 00' 58''
3  Novolodskaya, Maria (RUS) + 01' 02''
4  Malkova, Daria (RUS) + 01' 08''
5  Melnychuk, Viktoriia (UKR) + 01' 08''

Tour du Haut-Var (stage 2)   ME - 2.1



not available
1  Woods, Michael (ISN) 4h 16' 54''
2  Mollema, Bauke (TFS) + 00' 02''
3  Narváez, Jhonnatan (IGD) + 00' 04''
4  Gaudu, David (GFC) + 00' 07''
5  Vuillermoz, Alexis (TDE) + 00' 10''

GP Manavgat-Side   ME - 1.2



not available
1  Saleh, Mohd Harrif (TSG) 3h 13' 35''
2  Banaszek, Alan (MSP) + 00' 00''
3  Kulyk, Andrii (UKR) + 00' 00''
4  Guardini, Andrea (GTS) + 00' 00''
5  Balkan, Onur (SBB) + 00' 00''

GP Manavgat-Side   WE - 1.2



not available
1  Sharakova, Tatsiana (MCC) 2h 28' 16''
2  Kolesava, Anastasiya (BLR) + 00' 00''
3  Tserakh, Hanna (MCC) + 00' 00''
4  Dronova, Tamara (CGS) + 00' 00''
5  Klimova, Diana (CGS) + 00' 00''

Tour du Haut-Var (stage 1)   ME - 2.1



not available
1  Mollema, Bauke (TFS) 4h 50' 20''
2  Van Avermaet, Greg (ACT) + 00' 01''
3  Madouas, Valentin (GFC) + 00' 01''
4  Woods, Michael (ISN) + 00' 01''
5  Ciccone, Giulio (TFS) + 00' 01''

Manavgat Side Junior   MJ - 2.1



not available
 Zarakovskiy, Daniil (LOK) 2h 32' 12''
2  Laptev, Savelii (LOK) + 00' 05''
3  Postarnak, Mikhail (LOK) + 00' 05''
4  Varenyk, Maksym (UKR) + 00' 12''
5  Sultanov, Samandar (UZB) + 00' 27''


not available
1  Zarakovskiy, Daniil (LOK) 0h 08' 11''
2  Laptev, Savelii (LOK) + 00' 05''
3  Postarnak, Mikhail (LOK) + 00' 05''
4  Skorniakov, Grigorii (LOK) + 00' 05''
5  Varenyk, Maksym (UKR) + 00' 12''

Manavgat Side Junior   WJ - 2.1



not available
 Ivanchenko, Alena (LOK) 1h 47' 33''
2  Abaidullina, Inna (LOK) + 00' 23''
3  Misyurina, Margarita (LOT) + 00' 27''
4  Valgone, Valeria (LOK) + 00' 31''
5  Moiseeva, Alina (LOK) + 00' 31''


not available
1  Ivanchenko, Alena (LOK) 0h 08' 56''
2  Abaidullina, Inna (LOK) + 00' 23''
3  Misyurina, Margarita (LOT) + 00' 27''
4  Moiseeva, Alina (LOK) + 00' 31''
5  Valgone, Valeria (LOK) + 00' 31''


not available
1  Laptev, Savelii (LOK) 2h 24' 01''
2  Postarnak, Mikhail (LOK) + 00' 00''
3  Sultanov, Samandar (UZB) + 00' 00''
4  Varenyk, Maksym (UKR) + 00' 00''
5  Kondratenko, Volodymyr (EUR) + 00' 00''


not available
1  Abaidullina, Inna (LOK) 1h 38' 37''
2  Misyurina, Margarita (LOT) + 00' 00''
3  Valgone, Valeria (LOK) + 00' 00''
4  Moiseeva, Alina (LOK) + 00' 00''
5  Holod, Yelyzaveta (UKR) + 00' 00''


© Wijnreder Media